Biz Kimiz ?
Şirketimiz Hakkında

İnci Prefabrik & Konteyner, modüler yapı teknolojileri alanında pazar ihtiyacı karşılama maksadıyla modern ve yenilikçi yüzü olarak yüksek bilgi birikimi ile 2018 yılında kurulmuştur.

Sektöründe ihtiyaç duyulan işçi kamplarından , sosyal konutlara, toplu konutlardan sosyal tesislere, modüler yapılara , ticari binalardan spesifik tasarımlı binalara kadar çok geniş bir alanda ön üretimli yapı çözümleri sunar.

İNCİ Vizyonu, prefabrik modüler yapı teknolojisini Avrupa’da ve Afrika'da yaygınlaştırarak herkesin kullanımına sunmak ve en iyi alternatif olarak uygun fiyatlar sunmaktır.

İNCİ Misyonu Avrupa ve Afrika'da modüler yapıalrın tedariği konusunda en iyi çözüm odakçısı olabilmek.

Neden Bizi Seçiniz ?

Türkiye'de prefabrik , konteyner , kabin modüler yapıların üreticisi olarak Avrupa ve Afrika ülkelerine ihracat yapıyoruz. Mimari ve kalite gereksinimlerinizi karşılamak için özel projenizi tasarlayıp üreteceğiz.

Çelik yapılarımız ve sandviç panellerimiz uluslararası standartlara göre sertifikalandırılmıştır. Ayrıca boyama, döşeme, pencere ve kapı doğrama gibi yüzeylerin kalitesini de garanti ediyoruz.

Düz paket modüler konteynerlerimiz ve prefabrik binalarımız, yerinde montajı kolaylaştırmak ve taşıma ve lojistik maliyetlerini azaltmak için tasarlanmış ve paketlenmiştir.

Ofisler, konutlar, prefabrik okullar, soyunma odaları, kantinler ve hatta prefabrik evler oluşturmak için büyük inşaat projeleriniz için şantiye yaşam alanları ve çeşitli prefabrik modüler binalar için kontrol ve montaj hizmeti sunuyoruz.

İletişim Formu
Projeniz Hakkında Konuşalım

Bize yazın sizi arayalım.